Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
adidas Advantage Frozen
Детски патики
Код на производ:
(GY5438)
adidas

adidas Advantage Frozen

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADVANTAGE Frozen детските lifestyle патики за девојчиња се резултат на соработката помеѓу adidas и Disney. Инспирирани од тенисот, имаат графики од цртаниот филм Frozen, Elsa и Ana. Елегантниот горен дел со суптилни adidas линии, има три велкро лепенки за одлично вклопување и удобност. Сега вашите малечки можат да ги носат своите омилени херои насекаде со себе. Спецификација: Плиток профил Велкро лепенки Disney графика – Frozen Горен дел: синтетичка кожа Удобен среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

adidas ADVANTAGE Frozen детските lifestyle патики за девојчиња се резултат на соработката помеѓу adidas и Disney. Инспирирани од тенисот, имаат графики од цртаниот филм Frozen, Elsa и Ana. Елегантниот горен дел со суптилни adidas линии, има три велкро лепенки за одлично вклопување и удобност. Сега вашите малечки можат да ги носат своите омилени херои насекаде со себе.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро лепенки
 • Disney графика – Frozen
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ1086
  1.510 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.888 ДЕН
  Помош