Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0
Машки патики
Код на производ:
(167008C)
CONVERSE

CONVERSE CONVERSE EL DISTRITO 2.0

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 39 24,5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25,5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26,5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27,5
 • 10 44 28.5
 • 10.5 44.5 29.5
 • 11 45 30
 • 11.5 46 30
 • 12 46.5 30.5
 • 12.5 47 31
 • 13 47.5 31.5
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5 39 24,5
7 40 25
7.5 40.5 25,5
8 41 26
8.5 42 26,5
9 42.5 27
9.5 43 27,5
10 44 28.5
10.5 44.5 29.5
11 45 30
11.5 46 30
12 46.5 30.5
12.5 47 31
13 47.5 31.5
13.5
14
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош