Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8
Женски патики за трчање
Код на производ:
(AJ5908-003)
NIKE

NIKE WMNS NIKE FLEX EXPERIENCE RN 8

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.574 ДЕН
Заштеда: 1.716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 48 32
 • 5 35.5 22.5
 • 5,5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6,5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7,5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8,5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9,5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10,5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11,5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 12,5 45 29
 • 13 45.5 30
 • 13,5 46 30.5
 • 14 47 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Категорија Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 48 32
5 35.5 22.5
5,5 36 23
6 36.5 23.5
6,5 37.5 23.5
7 38 24
7,5 38.5 24
8 39 24.5
8,5 40 25
9 40.5 25.5
9,5 41 26
10 42 26.5
10,5 42.5 27
11 43 27.5
11,5 44 28
12 44.5 28.5
12,5 45 29
13 45.5 30
13,5 46 30.5
14 47 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош