Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(3024273-002)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR HOVR™ Rise 3

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR ™ Rise 3 се машки патики за тренинг со одлични перформанси и прекрасен изглед. Стабилни, универзални патики кои можете да ги користите за секој тренинг или прошетка. Лесниот мрежест горен дел со 3D графика е отпорен на абење, издржлив и прозрачен, обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Технологијата EVA, во малку поцврстиот среден ѓон, обезбедува врвна удобност, која вие ја заслужувате. Конструкцијата на самите патики е растеглива, што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Надворешнаиот ремен овозможува фиксирање на стапалото, намалувајќи ја можноста за повреда. Неверојатната подлога за обновување енергија - UA HOVR исполнува флексибилната стабилност на UA Tribase ѓонот, кој овозможува добар контакт со земјата, обезбедува природно движење и флексибилност за време на активностите. Целосниот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и со својот стисок дава сигурност на вашиот чекор. Ќе одржува одличен контакт со земјата дури и при брзи промени во насоката на движење за време на тренингот на отворено. За сите што барате најдобри перформанси, овие Under Armour HOVR™ Rise 3 машки патики за тренинг се совршен избор. Спецификација: Машки патики за тренинг Растеглива конструкција EVA цврст среден ѓон UA HOVR™ подлога UA Tribase™ ѓон.
Подетално

Under Armour HOVR ™ Rise 3 се машки патики за тренинг со одлични перформанси и прекрасен изглед. Стабилни, универзални патики кои можете да ги користите за секој тренинг или прошетка. Лесниот мрежест горен дел со 3D графика е отпорен на абење, издржлив и прозрачен, обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Технологијата EVA, во малку поцврстиот среден ѓон, обезбедува врвна удобност, која вие ја заслужувате. Конструкцијата на самите патики е растеглива, што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Надворешнаиот ремен овозможува фиксирање на стапалото, намалувајќи ја можноста за повреда. Неверојатната подлога за обновување енергија - UA HOVR исполнува флексибилната стабилност на UA Tribase ѓонот, кој овозможува добар контакт со земјата, обезбедува природно движење и флексибилност за време на активностите. Целосниот гумен ѓон го продолжува животниот век на овие патики и со својот стисок дава сигурност на вашиот чекор. Ќе одржува одличен контакт со земјата дури и при брзи промени во насоката на движење за време на тренингот на отворено. За сите што барате најдобри перформанси, овие Under Armour HOVR™ Rise 3 машки патики за тренинг се совршен избор.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Растеглива конструкција
 • EVA цврст среден ѓон
 • UA HOVR™ подлога
 • UA Tribase™ ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош