Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
CHAMPION Gorge
Машки патики
Код на производ:
(S21984-ES010)
CHAMPION

CHAMPION Gorge

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28.5
 • 44.5 44.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5
 • 46 46 29.5
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класичните и сведени, Champion GEORGE женските lifestyle патики се лесни за комбинирање и обезбедуваат лежерен стил кој ќе биде адекватен каде ѝ да одите. Мрежестото горниште овозможува оптимален проток на воздух и нуди целодневна свежина. Флексибилни и удобни, тие ќе станат вашиот омилен пар за секој ден. Гумениот ѓон нуди стабилност и добар стисок. Дискретното Champion лого ја открива вашата спортска страна. Спецификација: Плиток профил Врзување со врвки Горен дел од вештачка кожа и текстил Гумен ѓон.
Подетално

Класичните и сведени, Champion GEORGE женските lifestyle патики се лесни за комбинирање и обезбедуваат лежерен стил кој ќе биде адекватен каде ѝ да одите. Мрежестото горниште овозможува оптимален проток на воздух и нуди целодневна свежина. Флексибилни и удобни, тие ќе станат вашиот омилен пар за секој ден. Гумениот ѓон нуди стабилност и добар стисок. Дискретното Champion лого ја открива вашата спортска страна.

 • Спецификација:
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од вештачка кожа и текстил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39 25
  39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5 42.5
  43 43 28
  43.5 43.5
  44 44 28.5
  44.5 44.5
  45 45 29
  45.5 45.5
  46 46 29.5
  46.5 46.5
  47 47 30.5
  47.5
  48 48 31.5
  Остави оценка

  • 27.06.2022. 11:36
  • 22.05.2022. 09:23

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21987-KK001
  Prosecna ocena:
  ocene
  2
  ocene
  2
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21984-KK001
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S21983-BS507
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Помош