Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
CHAMPION Sophia
Детски патики
Код на производ:
(S32599-PS013)
CHAMPION

CHAMPION Sophia

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.5
 • 39,5 39,5
 • 40 40 25.5
 • 1 1
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion SOPHIA се детски lifestyle патики за девојчиња. Модерниот дизајн со Champion логото ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни подлоги. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација: Детски lifestyle патики за девојчиња Горен дел: синтетичка кожа, текстил Боја: розова, бела.
Подетално

Champion SOPHIA се детски lifestyle патики за девојчиња. Модерниот дизајн со Champion логото ја нагласува потребата на децата за игра и активност. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа и текстил. Гумениот ѓон многу добро се прилепува на различни подлоги. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за девојчиња
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Боја: розова, бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27
  28 28
  29 29
  30 30
  31 31
  32 32
  33 33
  34 34
  35 35
  35,5
  36 36
  36,5
  37 37
  37,5 37,5
  38 38
  38,5 38,5
  39 39 24.5
  39,5
  40 40 25.5
  1
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош