Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
UNDER ARMOUR Charged Commit 3
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(3023703-402)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Commit 3

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Моментална цена
4.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Commit 3 се машки патики за тренинг. Предниот дел на патиката е изработен од мрежа и материјал кој е прозрачен, за да го задржи вашето стапало свежо, а кожниот горен дел дава чувство на стабилност и сигурност. Зајакнувањето на петицата ќе го прегрне вашето стапало со дополнителна доза на сигурност. Спецификација: Машки патики Прозрачно горниште Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour Charged Commit 3 се машки патики за тренинг. Предниот дел на патиката е изработен од мрежа и материјал кој е прозрачен, за да го задржи вашето стапало свежо, а кожниот горен дел дава чувство на стабилност и сигурност. Зајакнувањето на петицата ќе го прегрне вашето стапало со дополнителна доза на сигурност.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Прозрачно горниште
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош