Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
NIKE Jordan Break
Код на производ:
(AR6374-016)
NIKE

NIKE Jordan Break

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Break се машки папули кои ви обезбедуваат целодневна удобност, без разлика дали сте на плажа или на базен, бидејќи имаат едно фиксирано ременче на горниот дел кое е изработено од издржлива синтетичка кожа. Мекото пенесто газиште од Phylon пената, дава пријатно чувство под стапалата и супериорна удобност, која носи нова енергија на секој чекор. Синтетичкиот ѓон нема да се лизга на влажни површини и ќе ви обезбеди оптимална стабилност. Спецификација: Машки папучи Синтетички горен дел Меко газиште од Phylon пена Синтетички ѓон.
Подетално

Nike Jordan Break се машки папули кои ви обезбедуваат целодневна удобност, без разлика дали сте на плажа или на базен, бидејќи имаат едно фиксирано ременче на горниот дел кое е изработено од издржлива синтетичка кожа. Мекото пенесто газиште од Phylon пената, дава пријатно чувство под стапалата и супериорна удобност, која носи нова енергија на секој чекор. Синтетичкиот ѓон нема да се лизга на влажни површини и ќе ви обезбеди оптимална стабилност.
Спецификација:

 • Машки папучи
 • Синтетички горен дел
 • Меко газиште од Phylon пена
 • Синтетички ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка

  • 22.05.2022. 12:50
  Помош