Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
Машки патики
Код на производ:
(DB2477-001)
NIKE

NIKE Crater Impact

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.992 ДЕН
Заштеда: 1.498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Crater Impact се удобни машки патики направени од рециклирани материјали. Овие патики се дел од патот на Nike кон одржливост преку претворање на отпадот во производ кој остава помалку трага на животната средина. Тие се направени од најмалку 25% рециклирани материјали, а благодарение на специјалните дизајнерски решенија, во нивното производство се создава помалку отпад во споредба со традиционалниот начин на производство. Кога ќе ги погледнете, никогаш не би рекле дека се направени од рециклиран материјал. Нивниот среден ѓон од пена што ви дава стабилност е направен од отпад и има уникатен дизајн со точки. Внимателно изработен и модерен врвен дизајн има слоеви со рамни рабови со цел да се намали отпадот и да се зголеми ефикасноста на производството. Нивната силуета е инспирирана од трчањето, а имаат плиток отвор околу глуждот. Мрежестиот горен дел ви обезбедува оптимален проток на воздух и лесно чувство. Nike Crater Impact се машки патики чиј дизајн е дел од борбата на Nike за подобра иднина. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Мрежест горен дел Извезено Swoosh лого Pinwheel лого што покажува дека производот е направен од најмалку 20% рециклиран материјал Гумени детали на ѓонот кој е изработен од 15% Nike Grind материјал.
Подетално

Nike Crater Impact се удобни машки патики направени од рециклирани материјали. Овие патики се дел од патот на Nike кон одржливост преку претворање на отпадот во производ кој остава помалку трага на животната средина. Тие се направени од најмалку 25% рециклирани материјали, а благодарение на специјалните дизајнерски решенија, во нивното производство се создава помалку отпад во споредба со традиционалниот начин на производство. Кога ќе ги погледнете, никогаш не би рекле дека се направени од рециклиран материјал. Нивниот среден ѓон од пена што ви дава стабилност е направен од отпад и има уникатен дизајн со точки. Внимателно изработен и модерен врвен дизајн има слоеви со рамни рабови со цел да се намали отпадот и да се зголеми ефикасноста на производството. Нивната силуета е инспирирана од трчањето, а имаат плиток отвор околу глуждот. Мрежестиот горен дел ви обезбедува оптимален проток на воздух и лесно чувство. Nike Crater Impact се машки патики чиј дизајн е дел од борбата на Nike за подобра иднина.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Мрежест горен дел
 • Извезено Swoosh лого
 • Pinwheel лого што покажува дека производот е направен од најмалку 20% рециклиран материјал
 • Гумени детали на ѓонот кој е изработен од 15% Nike Grind материјал

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош