Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
NIKE Crater
Женски патики
Код на производ:
(CW2386-600)
NIKE

NIKE Crater

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Crater Impact се удобни женски lifestyle патики. Тие се дел од NIKE кампањата за заштита на планетата, направени се од 25% рециклиран материјал што многу придонесува за намалување на отпадот во споредба со традиционалниот начин на изработка на патики. Тие се лесни, издржливи за да можете да уживате во нив во секојдневните активности. Crater пената обезбедува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики ги класифицираат како производи од прва класа. Мрежестиот материјал на горниот дел овозможува оптимален проток на воздух, а плиткиот профил заедно со делот поставен околу глуждот носи пријатност и удобност. Уживајте во вашите Nike CRATER IMPACT патики. Спецификација: Женски патики Врзување со врвки Crater пена.
Подетално

Nike Crater Impact се удобни женски lifestyle патики. Тие се дел од NIKE кампањата за заштита на планетата, направени се од 25% рециклиран материјал што многу придонесува за намалување на отпадот во споредба со традиционалниот начин на изработка на патики. Тие се лесни, издржливи за да можете да уживате во нив во секојдневните активности. Crater пената обезбедува амортизирање на секој чекор, додека лесните и издржливи материјали од кои се направени овие патики ги класифицираат како производи од прва класа. Мрежестиот материјал на горниот дел овозможува оптимален проток на воздух, а плиткиот профил заедно со делот поставен околу глуждот носи пријатност и удобност. Уживајте во вашите Nike CRATER IMPACT патики.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врзување со врвки
 • Crater пена

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 23
  6 36.5 23.5
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24
  8 39 24.5
  8.5 40 25
  9 40.5 25.5
  9.5 41 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43 27.5
  11.5 44 28.5
  12 44.5 28.5
  13 45.5 30
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош