Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
NIKE Air Zoom Crossover
Детски патики
Код на производ:
(DC5216-001)
NIKE

NIKE Air Zoom Crossover

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Crossover се детски патики за кошарка. Тие имаат Zoom Air единица која носи дополнително отскокнување на теренот. TPU зајакнувањето во пределот на прстите ги штити малите стапала од удари. Во овие патики, децата ќе имаат стабилност и прецизност. Гумениот ѓон совршено се прилепува на површина, спречува лизгање на стапалото и го прави секој чекор пофлексибилен. Горниот дел, изработен од мрежест материјал обезбедува оптимален проток на воздух. Спецификација: Горен дел: мрежа TPU зајакнување Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Zoom Crossover се детски патики за кошарка. Тие имаат Zoom Air единица која носи дополнително отскокнување на теренот. TPU зајакнувањето во пределот на прстите ги штити малите стапала од удари. Во овие патики, децата ќе имаат стабилност и прецизност. Гумениот ѓон совршено се прилепува на површина, спречува лизгање на стапалото и го прави секој чекор пофлексибилен. Горниот дел, изработен од мрежест материјал обезбедува оптимален проток на воздух.
Спецификација:

 • Горен дел: мрежа
 • TPU зајакнување
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 24
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24.5
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош