Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
UMBRO Target
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(UM221M111-02)
UMBRO

UMBRO Target

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5 25.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 46 46 30
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5 31
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Target се машки патики за фудбал. Патиките се дизајнирани за игра во затворен простор. Бидете најдобри до сега и блескајте во вашите нови патики. Рамниот релјефен ѓон совршено ќе се прилагоди на игра во затворен простор. Врзувањето целосно ќе го зацврсти стапалото, за да можете слободно да се движите. Спецификација: Машки патики за фудбал Врзување со врвки Рамен релјефен ѓон против лизгање За игра во затворен простор Umbro лого.
Подетално

Umbro Target се машки патики за фудбал. Патиките се дизајнирани за игра во затворен простор. Бидете најдобри до сега и блескајте во вашите нови патики. Рамниот релјефен ѓон совршено ќе се прилагоди на игра во затворен простор. Врзувањето целосно ќе го зацврсти стапалото, за да можете слободно да се движите.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Врзување со врвки
 • Рамен релјефен ѓон против лизгање
 • За игра во затворен простор
 • Umbro лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40 25
  40.5 40.5 25.5
  41 41 26
  41.5
  42 42 26.5
  42.5 42.5 27
  43 43 27.5
  43.5
  44 44 28
  44.5 44.5 28.5
  45 45 29
  45.5 45.5 29.5
  46 46 30
  46.5
  47 47 30.5
  47.5 47.5 31
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош