Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3024186-800)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Charged Bandit Trail 2

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Charged Bandit Trail 2 се машки патики за трчање кои ќе ви дадат целосна заштита и ќе ве охрабрат на патеката. Дизајнирани се за тркачи со неутрална пронација на кои им е потребна флексибилност во рамнотежата и поддршка. Лесната мрежеста конструкција на горниот дел изработен од врвен материјал обезбедува зголемен проток на воздух, што обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Горниот дел обработен со UA Storm ја отфрла водата, без да го загрози нивото на вентилација. Со Charged Cushioning® технологијата, која ја компресира пената вашите стапала ќе бидат удобни и полни со енергија. Издржливиот гумен ѓон со леплива текстура овозможува безбедно прилепување на различни терени и овозможува долготрајност на патиките. Во самиот ѓон има стратешки поставени флексибилни делови кои обезбедуваат поголема мобилност и слобода на движење во клучните зони. Без разлика дали сте професионален тркач или трчањето ви е само хоби, овие Under Armour Charged Bandit Trail 2 машки патики за трчање се вашиот совршен избор. Спецификација: Машки патики за трчање Горен дел: текстил, TPU Среден ѓон: Charged Cushioning® пена За тркачи со неутрална пронација Ѓон: издржлива флексибилна гума.
Подетално

Under Armour Charged Bandit Trail 2 се машки патики за трчање кои ќе ви дадат целосна заштита и ќе ве охрабрат на патеката. Дизајнирани се за тркачи со неутрална пронација на кои им е потребна флексибилност во рамнотежата и поддршка. Лесната мрежеста конструкција на горниот дел изработен од врвен материјал обезбедува зголемен проток на воздух, што обезбедува добра вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Горниот дел обработен со UA Storm ја отфрла водата, без да го загрози нивото на вентилација. Со Charged Cushioning® технологијата, која ја компресира пената вашите стапала ќе бидат удобни и полни со енергија. Издржливиот гумен ѓон со леплива текстура овозможува безбедно прилепување на различни терени и овозможува долготрајност на патиките. Во самиот ѓон има стратешки поставени флексибилни делови кои обезбедуваат поголема мобилност и слобода на движење во клучните зони. Без разлика дали сте професионален тркач или трчањето ви е само хоби, овие Under Armour Charged Bandit Trail 2 машки патики за трчање се вашиот совршен избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел: текстил, TPU
 • Среден ѓон: Charged Cushioning® пена
 • За тркачи со неутрална пронација
 • Ѓон: издржлива флексибилна гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош