Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
adidas Grand Court MM
Детски патики
Код на производ:
(GZ3317)
adidas

adidas Grand Court MM

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.860 ДЕН
Заштеда: 328 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Grand Court MM се детски унисекс lifestyle патики за бебиња и мали деца. Овие патики комбинираат класичен изглед и удобност, а имаат и велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето. Хероите на Дизни, Мики и Мини Маус, ја носат својата препознатлива разиграност за да го подигнат стилот на вашето дете на повисоко ниво. Спецификација: Дизни графика Плиток профил Велкро ремени Горен дел изработен од вештачка кожа Внатрешност изработена од текстил Гумен ѓон.
Подетално

adidas Grand Court MM се детски унисекс lifestyle патики за бебиња и мали деца. Овие патики комбинираат класичен изглед и удобност, а имаат и велкро ремени кои го олеснуваат облекувањето. Хероите на Дизни, Мики и Мини Маус, ја носат својата препознатлива разиграност за да го подигнат стилот на вашето дете на повисоко ниво.
Спецификација:

 • Дизни графика
 • Плиток профил
 • Велкро ремени
 • Горен дел изработен од вештачка кожа
 • Внатрешност изработена од текстил
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Kids
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4K 20 11.5
  4-K
  5K 21 12.3
  5-K 22 12.8
  6K 23 13.2
  6-K 23.5 13.6
  7K 24 14
  7-K 25 14.5
  8K 25.5 25.5
  8-K 26 15.3
  9K 26.5 15.7
  9-K 27 16.1
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  Остави оценка

  • 13.05.2022. 15:33

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ7651
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  1.641 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.188 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GW2327
  1.520 ДЕН
  Заштеда 15%
  1.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ7647
  1.430 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.788 ДЕН
  Помош