Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Court Flash
adidas Court Flash
adidas Court Flash
adidas Court Flash
Машки патики за тенис
Код на производ:
(GW2988)
adidas

adidas Court Flash

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.430 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Забрзајте ја вашата игра со adidas Court Flash машките патики за тенис. Лесното, мрежесто горниште е дизајнирано да ве држи чекор понапред од вашиот противник. Текстурираното засилување во пределот на петицата цврсто го држи стапалото за секој спринт, додека средниот EVA ѓон го омекнува секој контакт со земјата. Adiwear ѓонот ви овозможува добра контрола на цврст терен. adidas Court Flash машките патики за тенис се направени од Primegreen, рециклиран материјал од со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врзување Структуриран, мрежест горен дел со TPU слоеви отпорни на абење Текстилна внатрешност Текстурирано засилување во пределот на петицата EVA среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Забрзајте ја вашата игра со adidas Court Flash машките патики за тенис. Лесното, мрежесто горниште е дизајнирано да ве држи чекор понапред од вашиот противник. Текстурираното засилување во пределот на петицата цврсто го држи стапалото за секој спринт, додека средниот EVA ѓон го омекнува секој контакт со земјата. Adiwear ѓонот ви овозможува добра контрола на цврст терен. adidas Court Flash машките патики за тенис се направени од Primegreen, рециклиран материјал од со високи перформанси, како дел од амбицијата да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Структуриран, мрежест горен дел со TPU слоеви отпорни на абење
 • Текстилна внатрешност
 • Текстурирано засилување во пределот на петицата
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Тенис
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош