Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
Машки патики
Код на производ:
(DD1579-153)
NIKE

NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Моментална цена
10.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa се машки патики за тенис дизајнирани за играње на тврди површини. Нивниот иновативен дизајн ги прави флексибилни, издржливи и удобни. Материјалот стратешки е зајакнат на места каде што тоа е најпотребно. Zoom Air воздушната единица под предниот дел на стапалото создава чувство на еластичност при секое движење. Овие патики носат стабилност и сигурност додека се движите од една на друга страна. Посебен шарм на овој модел му дава потписот на Рафаел Надал на петицата, како и неговото легендарно Bull лого на јазикот. Без разлика дали играте тенис професионално или сте само рекреативец, машките тениски патики Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa за момент ќе ве одведат до самиот врв на тенисот.Спецификација: Потпис на Рафаел Надал Воздушна единица во предниот дел Внатрешни влошки кои можат да се отсранат.
Подетално

Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa се машки патики за тенис дизајнирани за играње на тврди површини. Нивниот иновативен дизајн ги прави флексибилни, издржливи и удобни. Материјалот стратешки е зајакнат на места каде што тоа е најпотребно. Zoom Air воздушната единица под предниот дел на стапалото создава чувство на еластичност при секое движење. Овие патики носат стабилност и сигурност додека се движите од една на друга страна. Посебен шарм на овој модел му дава потписот на Рафаел Надал на петицата, како и неговото легендарно Bull лого на јазикот. Без разлика дали играте тенис професионално или сте само рекреативец, машките тениски патики Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa за момент ќе ве одведат до самиот врв на тенисот.
Спецификација:

 • Потпис на Рафаел Надал
 • Воздушна единица во предниот дел
 • Внатрешни влошки кои можат да се отсранат

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош