Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
adidas X Speedflow Messi.3 FG
Детски патики
Код на производ:
(GW7420)
adidas

adidas X Speedflow Messi.3 FG

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X Speedflow Messi.3 FG се унисекс копачки за фудбал дизајнирани за игра натрева. Совршена фузија на брзина на умот и брзина на телото е она што ви е важно на теренот. Овие унисекс копачки се направени за новите генерации на голгетери. Мислите побрзо. Движете се побрзо. Во нив лесно ќе го поминете противникот и ќе летате кон целта. Гумениот TPU ѓон ви помага да бидете побрзи на сите тврди површини. Растегливата конструкција на патиките и горниот дел од Speedskin ви даваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Материјалот на јазичето е растеглив, се движи во четири насоки и овозможува полесно облелкување. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси кое се наоѓа на петицата на овие феноменални копачки. Спецификација: Врзување со врвки Лесно мрежесто горниште Материјал кој се растегнува во сите четири правци TPU ѓон Овој производ е направен од рециклиран материјал Плиток профил.
Подетално

adidas X Speedflow Messi.3 FG се унисекс копачки за фудбал дизајнирани за игра натрева. Совршена фузија на брзина на умот и брзина на телото е она што ви е важно на теренот. Овие унисекс копачки се направени за новите генерации на голгетери. Мислите побрзо. Движете се побрзо. Во нив лесно ќе го поминете противникот и ќе летате кон целта. Гумениот TPU ѓон ви помага да бидете побрзи на сите тврди површини. Растегливата конструкција на патиките и горниот дел од Speedskin ви даваат совршена удобност и чувство дека патиките ја следат природната положба на вашето стапало. Материјалот на јазичето е растеглив, се движи во четири насоки и овозможува полесно облелкување. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси кое се наоѓа на петицата на овие феноменални копачки.
Спецификација:

 • Врзување со врвки
 • Лесно мрежесто горниште
 • Материјал кој се растегнува во сите четири правци
 • TPU ѓон
 • Овој производ е направен од рециклиран материјал
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош