Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
adidas X Speedflow Messi.3 IN
Детски патики
Код на производ:
(GW7422)
adidas

adidas X Speedflow Messi.3 IN

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 IN се унисекс копачки за фудбал, дизајнирани за игра во сала. Тие јасно кажуваат колку е важна брзината. Брзината е нешто што се смета на теренот за предност. Размислувајте побрзо. Движете се побрзо. Обезбедете лесен премин и оставете ги сите зад себе. Летајте до целта. Мазниот гумен ѓон ви помага побрзо да се движите кон голот на противникот. Растегливата конструкција на патиките и мрежестиот горен дел ви овозможуваат совршена удобност и чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси сместено на петицата на овие неверојатни adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 IN копачки. Спецификација: Врзување Лесен мрежест горен дел Материјалот се растегнува во сите четири правц Лесен гумен ѓон Овој производ е направен од рециклирани материјали.
Подетално

adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 IN се унисекс копачки за фудбал, дизајнирани за игра во сала. Тие јасно кажуваат колку е важна брзината. Брзината е нешто што се смета на теренот за предност. Размислувајте побрзо. Движете се побрзо. Обезбедете лесен премин и оставете ги сите зад себе. Летајте до целта. Мазниот гумен ѓон ви помага побрзо да се движите кон голот на противникот. Растегливата конструкција на патиките и мрежестиот горен дел ви овозможуваат совршена удобност и чувство дека копачките ја следат природната положба на вашето стапало. Кога ќе се препуштите на брзината, вашите противници ќе го видат само логото на Меси сместено на петицата на овие неверојатни adidas X SPEEDFLOW MESSI.3 IN копачки.
Спецификација:

 • Врзување
 • Лесен мрежест горен дел
 • Материјалот се растегнува во сите четири правц
 • Лесен гумен ѓон
 • Овој производ е направен од рециклирани материјали

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош