Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
adidas X Speedflow Messi.4 IN
Детски патики
Код на производ:
(GW7428)
adidas

adidas X Speedflow Messi.4 IN

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW. 4 IN се унисекс детски патики за фудбал дизајнирани за игра во затворен простор. Овие унисекс детски патики се направени за новите генерации на голгетери. Нивниот мек синтетички дел ви дава врвна удобност додека ја изведувате вашата магија со топката. Гумениот ѓон цврсто се прилепува на површината и ви дава можност за експлозивен прв чекор и поддршка при промени во насоката при дриблинг. Спектакуларното лого на Меси на петицата ќе ги мотивира вашите деца да бидат подобри секој ден, за да ги остварат своите спортски соништа. Тие се направени од делумно рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: Мек синтетички горен дел Врзување Рециклирани материјали Гумен ѓон.
Подетално

adidas X SPEEDFLOW. 4 IN се унисекс детски патики за фудбал дизајнирани за игра во затворен простор. Овие унисекс детски патики се направени за новите генерации на голгетери. Нивниот мек синтетички дел ви дава врвна удобност додека ја изведувате вашата магија со топката. Гумениот ѓон цврсто се прилепува на површината и ви дава можност за експлозивен прв чекор и поддршка при промени во насоката при дриблинг. Спектакуларното лого на Меси на петицата ќе ги мотивира вашите деца да бидат подобри секој ден, за да ги остварат своите спортски соништа. Тие се направени од делумно рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Мек синтетички горен дел
 • Врзување
 • Рециклирани материјали
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10K 28 16.6
  10-K 28.5 17
  11K 29 17.4
  11-K 30 17.8
  12K 30.5 18.3
  12-K 31 18.7
  13K 31.5 19.1
  13-K 32 19.5
  1 33 20
  1- 33.5 20.4
  2 34 20.8
  2- 35 21.2
  3 35.5 21.6
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош