Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
UMBRO Dribbler
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(UM221B105-20)
UMBRO

UMBRO Dribbler

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 16.5
 • 28 28 17
 • 29 29 18
 • 30 30 18.5
 • 31 31 -
 • 32 32 19.5
 • 33 33 20
 • 34 34 21
 • 35 35 22
 • 35,5 35.5 22.4
 • 36 36 22.8
 • 36,5 36,5
 • 37 37 23.2
 • 37,5 37,5
 • 38 38 24.1
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.4
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 33 20.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Dribbler се машки патики за фудбал. Со едноставниот дизајн и удобниот крој ќе станат вашите омилени патики за тренинг. Придонесете во играта како никогаш досега. Ѓонот со крампони е совршен за играње на отворено. Благодарение на врвките, тие ќе бидат како скроени за вашето стапало. Umbro логото ќе им стави до знаење на сите дека и вие сте дел од најдобриот тим. Спецификација: Патики за фудбал – за момчиња Плиток профил Врзување со врвки Umbro лого Ѓон со крампони.
Подетално

Umbro Dribbler се машки патики за фудбал. Со едноставниот дизајн и удобниот крој ќе станат вашите омилени патики за тренинг. Придонесете во играта како никогаш досега. Ѓонот со крампони е совршен за играње на отворено. Благодарение на врвките, тие ќе бидат како скроени за вашето стапало. Umbro логото ќе им стави до знаење на сите дека и вие сте дел од најдобриот тим.
Спецификација:

 • Патики за фудбал – за момчиња
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Umbro лого
 • Ѓон со крампони

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Основна поделба Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27 16.5
  28 28 17
  29 29 18
  30 30 18.5
  31 31 -
  32 32 19.5
  33 33 20
  34 34 21
  35 35 22
  35,5 35.5 22.4
  36 36 22.8
  36,5
  37 37 23.2
  37,5
  38 38 24.1
  38,5
  39 39 24.4
  39,5
  40 40
  1 33 20.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221B104-10
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221B106-48
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UM221B108-1X
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Помош