Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
UMBRO Cartoon
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(UM221B101-1U)
UMBRO

UMBRO Cartoon

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 16.5
 • 28 28 17
 • 29 29 18
 • 30 30 18.5
 • 31 31 -
 • 32 32 19.5
 • 33 33 20
 • 34 34 21
 • 35 35 22
 • 35,5 35.5 22.4
 • 36 36 22.8
 • 36,5 36,5
 • 37 37 23.2
 • 37,5 37,5
 • 38 38 24.1
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.4
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 33 20.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Cartoon се детски машки патики за фудбал. Патиките со светла и шарена графика се многу ефектни и ќе го инспирираат секое момче да биде најдобрата верзија од себе на теренот. Ѓонот со крампони ќе му даде повисоко ниво на стабилност на отворен терен. Врзувањето со врвки овозможува овозможува да лесно прилагодување на стапалото така што патиките совршено ќе се вклопуват. Спецификација: Патики за фудбал – за момчиња Врзување со врвки Umbro лого Ѓон со крампони Наменети за отворен терен.
Подетално

Umbro Cartoon се детски машки патики за фудбал. Патиките со светла и шарена графика се многу ефектни и ќе го инспирираат секое момче да биде најдобрата верзија од себе на теренот. Ѓонот со крампони ќе му даде повисоко ниво на стабилност на отворен терен. Врзувањето со врвки овозможува овозможува да лесно прилагодување на стапалото така што патиките совршено ќе се вклопуват.
Спецификација:

 • Патики за фудбал – за момчиња
 • Врзување со врвки
 • Umbro лого
 • Ѓон со крампони
 • Наменети за отворен терен

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27 16.5
  28 28 17
  29 29 18
  30 30 18.5
  31 31 -
  32 32 19.5
  33 33 20
  34 34 21
  35 35 22
  35,5 35.5 22.4
  36 36 22.8
  36,5
  37 37 23.2
  37,5
  38 38 24.1
  38,5
  39 39 24.4
  39,5
  40 40
  1 33 20.5
  Остави оценка

  • 12.05.2022. 10:28
  Помош