Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
UMBRO Curl
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(UM221M101-03)
UMBRO

UMBRO Curl

Вметни ги омилените производи во корпичка и те чека попуст од 20% за два или повеќе избрани прозиводи. Целата понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5 25.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 46 46 30
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5 31
 • 48 48 31.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro Curl се машки патики за фудбал на отворено. Umbro логото на надворешната страна на патиката и на јазичето го краси ова парче. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на крампоните на ѓонот. Спецификација: Машки патики за фудбал Врзување со врвки Umbro лого Ѓон со крампони.
Подетално

Umbro Curl се машки патики за фудбал на отворено. Umbro логото на надворешната страна на патиката и на јазичето го краси ова парче. Заблескајте на теренот и останете на нозе и на лизгави површини благодарение на крампоните на ѓонот.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Врзување со врвки
 • Umbro лого
 • Ѓон со крампони

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Категорија Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40 25
  40.5 40.5 25.5
  41 41 26
  41.5
  42 42 26.5
  42.5 42.5 27
  43 43 27.5
  43.5
  44 44 28
  44.5 44.5 28.5
  45 45 29
  45.5 45.5 29.5
  46 46 30
  46.5
  47 47 30.5
  47.5 47.5 31
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош