Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
CONVERSE CHUCK 70
Женски патики
Код на производ:
(570264C)
CONVERSE

CONVERSE CHUCK 70

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.343 ДЕН
Заштеда: 1.447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 34
 • 4 34.5
 • 4.5 35
 • 5 35
 • 5.5 36
 • 6 36.5
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 39
 • 8.5 39.5
 • 9 40
 • 9.5 41
 • 10 41.5
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 34
4 34.5
4.5 35
5 35
5.5 36
6 36.5
6.5 37
7 37.5
7.5 38
8 39
8.5 39.5
9 40
9.5 41
10 41.5
10.5 42
11 42.5
11.5 43
12 44
13 45
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 570256C
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Помош