Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
NIKE Phantom GT2 Pro FG
Машки копачки
Код на производ:
(DA4432-167)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Pro FG

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајнирани врз основа на моделот Phantom GT, копачките Nike Phantom GT2 Pro FG имаат подобрен дизајн и текстура што ви помага да го контролирате движењето на топката. Дизајнирани се за фудбал на цврста подлога, така што обезбедуваат оптимална стабилност и влечна сила. Нивниот дизајн нагласува совршено конструиран врв со леплива предна текстура што ги подобрува перформансите на играта. Плетената конструкција со Flyknit совршено се прилагодува на стапалото, обезбедувајќи му сигурна поддршка при секое движење. Флексибилниот ѓон ја намалува тежината без да влијае на стабилноста, додека стратешки поставените крампони овозможуваат подобрена влечна сила. Асиметричниот систем за врзување е поставен странично, оставајќи поголема површина за непречено шутирање. Спецификација: Копачки за возрасни За играње на тврди површини Горен дел: плетен текстил Асиметричен систем на врзување Ѓон со крампони за стабилизација на движењето.
Подетално

Дизајнирани врз основа на моделот Phantom GT, копачките Nike Phantom GT2 Pro FG имаат подобрен дизајн и текстура што ви помага да го контролирате движењето на топката. Дизајнирани се за фудбал на цврста подлога, така што обезбедуваат оптимална стабилност и влечна сила. Нивниот дизајн нагласува совршено конструиран врв со леплива предна текстура што ги подобрува перформансите на играта. Плетената конструкција со Flyknit совршено се прилагодува на стапалото, обезбедувајќи му сигурна поддршка при секое движење. Флексибилниот ѓон ја намалува тежината без да влијае на стабилноста, додека стратешки поставените крампони овозможуваат подобрена влечна сила. Асиметричниот систем за врзување е поставен странично, оставајќи поголема површина за непречено шутирање.
Спецификација:

 • Копачки за возрасни
 • За играње на тврди површини
 • Горен дел: плетен текстил
 • Асиметричен систем на врзување
 • Ѓон со крампони за стабилизација на движењето

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Дизајнирани врз основа на моделот Phantom GT, копачките Nike Phantom GT2 Pro FG имаат подобрен дизајн и текстура што ви помага да го контролирате движењето на топката. Дизајнирани се за фудбал на цврста подлога, така што обезбедуваат оптимална стабилност и влечна сила. Нивниот дизајн нагласува совршено конструиран врв со леплива предна текстура што ги подобрува перформансите на играта. Плетената конструкција со Flyknit совршено се прилагодува на стапалото, обезбедувајќи му сигурна поддршка при секое движење. Флексибилниот ѓон ја намалува тежината без да влијае на стабилноста, додека стратешки поставените крампони овозможуваат подобрена влечна сила. Асиметричниот систем за врзување е поставен странично, оставајќи поголема површина за непречено шутирање.
  Спецификација:

 • Копачки за возрасни
 • За играње на тврди површини
 • Горен дел: плетен текстил
 • Асиметричен систем на врзување
 • Ѓон со крампони за стабилизација на движењето

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош