Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG
Машки копачки
Код на производ:
(DC0797-167)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG/MG

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG / MG се машките копачки дизајнирани за трева или вештачки површини ќе ви ја дадат потребната стабилност и експлозивност на фудбалскиот терен. Во споредба со претходниот Phantom GT, тие имаат нов дизајн и подобрени перформанси. Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа и е издржлив и лесен за одржување. Исто така, горниот дел ја нуди и сета поддршка што ви е потребна при забрзување и промена на правецот на теренот. Системот за врзување кој се наоѓа од страна нуди добро поддршка за прецизно додавање и шутирање. Спецификација: Наменети за фудбал на трева или вештачки површини Горен дел од синтетичка кожа.
Подетално

Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG / MG се машките копачки дизајнирани за трева или вештачки површини ќе ви ја дадат потребната стабилност и експлозивност на фудбалскиот терен. Во споредба со претходниот Phantom GT, тие имаат нов дизајн и подобрени перформанси. Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа и е издржлив и лесен за одржување. Исто така, горниот дел ја нуди и сета поддршка што ви е потребна при забрзување и промена на правецот на теренот. Системот за врзување кој се наоѓа од страна нуди добро поддршка за прецизно додавање и шутирање.
Спецификација:

 • Наменети за фудбал на трева или вештачки површини
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Phantom GT2 Academy Dynamic Fit FG / MG се машките копачки дизајнирани за трева или вештачки површини ќе ви ја дадат потребната стабилност и експлозивност на фудбалскиот терен. Во споредба со претходниот Phantom GT, тие имаат нов дизајн и подобрени перформанси. Горниот дел е изработен од мазна синтетичка кожа и е издржлив и лесен за одржување. Исто така, горниот дел ја нуди и сета поддршка што ви е потребна при забрзување и промена на правецот на теренот. Системот за врзување кој се наоѓа од страна нуди добро поддршка за прецизно додавање и шутирање.
  Спецификација:

 • Наменети за фудбал на трева или вештачки површини
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara
  Помош