Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground
Копачки за возрасни
Код на производ:
(DM0731-003)
NIKE

NIKE Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
19.690 ДЕН
Моментална цена
19.690 ДЕН
Моментална цена
19.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground се копачки за тврди терени. Горниот дел од Dynamic Fit го обвиткува вашиот глужд со мек, еластичен материјал за удобност и сигурно прилепување. All Conditions Control (ACC) е дизајнирана за да се постигне сигурен контакт со топката и во влажни и во суви услови. Оваа технологија ви овозможува да го одржувате истото ниво на триење за подобра контрола на топката. Конструкцијата Flyknit го обвиткува вашето стапало со еластичнен дел како чорап за оптимална удобност. Горништето ви ја дава потребната поддршка за остри пресекувања на топката на вашиот противник. Добро зафатената текстура над горништето е стратешки поставена за прецизен контакт со топката при шутирање, додавање и дриблинг. Спецификација: Копачки за умерено влажна површина со кратка трева All Conditions Control Лесно Flyknit горниште Амортизирачка влошка.
Подетално

Nike Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground се копачки за тврди терени. Горниот дел од Dynamic Fit го обвиткува вашиот глужд со мек, еластичен материјал за удобност и сигурно прилепување. All Conditions Control (ACC) е дизајнирана за да се постигне сигурен контакт со топката и во влажни и во суви услови. Оваа технологија ви овозможува да го одржувате истото ниво на триење за подобра контрола на топката. Конструкцијата Flyknit го обвиткува вашето стапало со еластичнен дел како чорап за оптимална удобност. Горништето ви ја дава потребната поддршка за остри пресекувања на топката на вашиот противник. Добро зафатената текстура над горништето е стратешки поставена за прецизен контакт со топката при шутирање, додавање и дриблинг.
Спецификација:

 • Копачки за умерено влажна површина со кратка трева
 • All Conditions Control
 • Лесно Flyknit горниште
 • Амортизирачка влошка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Nike Phantom GT2 Elite Dynamic Fit Firm-Ground се копачки за тврди терени. Горниот дел од Dynamic Fit го обвиткува вашиот глужд со мек, еластичен материјал за удобност и сигурно прилепување. All Conditions Control (ACC) е дизајнирана за да се постигне сигурен контакт со топката и во влажни и во суви услови. Оваа технологија ви овозможува да го одржувате истото ниво на триење за подобра контрола на топката. Конструкцијата Flyknit го обвиткува вашето стапало со еластичнен дел како чорап за оптимална удобност. Горништето ви ја дава потребната поддршка за остри пресекувања на топката на вашиот противник. Добро зафатената текстура над горништето е стратешки поставена за прецизен контакт со топката при шутирање, додавање и дриблинг.
  Спецификација:

 • Копачки за умерено влажна површина со кратка трева
 • All Conditions Control
 • Лесно Flyknit горниште
 • Амортизирачка влошка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Копачки
  Основна поделба Обувки
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32

  Остави коментар

  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Копачки AT6107-030
  Nike Tiempo Legend 8 Club MG се унисекс фудбалски патики кои ќе ви овозможат да го дост...
  2.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.390 ДЕН
  Помош