Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
NIKE Air Max SC
Женски патики
Код на производ:
(CW4554-600)
NIKE

NIKE Air Max SC

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
3.773 ДЕН
Заштеда: 1.617 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max SC се женски lifestyle патики чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за видлив воздух го омекнува секој чекор, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Гумениот ѓон со шари совршено се прилепува на секоја површина, поддржувајќи го вашиот самоуверен став. Интересниот дизајн на овие женски патики со познатото Swoosh Nike лого ќе донесе посебна привлечност на вашиот спортски изглед. Спецификација: Женски патики - lifestyle Врзување Горен дел: кожа, текстил, мрежа Пенаст среден ѓон Единица за видлив воздух Гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max SC се женски lifestyle патики чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за видлив воздух го омекнува секој чекор, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Гумениот ѓон со шари совршено се прилепува на секоја површина, поддржувајќи го вашиот самоуверен став. Интересниот дизајн на овие женски патики со познатото Swoosh Nike лого ќе донесе посебна привлечност на вашиот спортски изглед.

Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врзување
 • Горен дел: кожа, текстил, мрежа
 • Пенаст среден ѓон
 • Единица за видлив воздух
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max SC се женски lifestyle патики чиј дизајн е инспириран од патиките за трчање. Горниот дел е направен од комбинација на мрежа, кожа и текстил, така што тие се издржливи, лесни и прозрачни. Единицата за видлив воздух го омекнува секој чекор, додека средниот ѓон од пена дополнително го подига нивото на удобност. Гумениот ѓон со шари совршено се прилепува на секоја површина, поддржувајќи го вашиот самоуверен став. Интересниот дизајн на овие женски патики со познатото Swoosh Nike лого ќе донесе посебна привлечност на вашиот спортски изглед.

Спецификација:

 • Женски патики - lifestyle
 • Врзување
 • Горен дел: кожа, текстил, мрежа
 • Пенаст среден ѓон
 • Единица за видлив воздух
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош