Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Женски патики
Код на производ:
(CD5432-115)
NIKE

NIKE Air Max Excee

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
5.453 ДЕН
Заштеда: 2.337 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Excee се женски патики со култен дизајн. Инспирирани од Nike Air Max 90, овие патики ја репрезентираат класиката преку модерен објектив. Издолжените линии и променетите пропорции на горниот дел го воведуваат изгледот на деведесеттите во модерното време. Единицата за воздух е видлива преку три прозорци, со што се усовршува нивниот изглед. Средниот ѓон и ѓонот од пена обезбедуваат супериорна удобност без чувство на тежина во стапалата. Издолжените дизајнерски линии ѝм оддаваат почит на патиките Air Max 90, додека од друга страна ги модернизираат на посебен начин.  Спецификација: Женски патики lifestyle Max Air перница во петицата Горен дел: мрежест со вистинска и еколошка кожа Пенест среден ѓон и ѓон .
Подетално

Nike Air Max Excee се женски патики со култен дизајн. Инспирирани од Nike Air Max 90, овие патики ја репрезентираат класиката преку модерен објектив. Издолжените линии и променетите пропорции на горниот дел го воведуваат изгледот на деведесеттите во модерното време. Единицата за воздух е видлива преку три прозорци, со што се усовршува нивниот изглед. Средниот ѓон и ѓонот од пена обезбедуваат супериорна удобност без чувство на тежина во стапалата. Издолжените дизајнерски линии ѝм оддаваат почит на патиките Air Max 90, додека од друга страна ги модернизираат на посебен начин.

 Спецификација:

 • Женски патики lifestyle
 • Max Air перница во петицата
 • Горен дел: мрежест со вистинска и еколошка кожа
 • Пенест среден ѓон и ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max Excee се женски патики со култен дизајн. Инспирирани од Nike Air Max 90, овие патики ја репрезентираат класиката преку модерен објектив. Издолжените линии и променетите пропорции на горниот дел го воведуваат изгледот на деведесеттите во модерното време. Единицата за воздух е видлива преку три прозорци, со што се усовршува нивниот изглед. Средниот ѓон и ѓонот од пена обезбедуваат супериорна удобност без чувство на тежина во стапалата. Издолжените дизајнерски линии ѝм оддаваат почит на патиките Air Max 90, додека од друга страна ги модернизираат на посебен начин.

 Спецификација:

 • Женски патики lifestyle
 • Max Air перница во петицата
 • Горен дел: мрежест со вистинска и еколошка кожа
 • Пенест среден ѓон и ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош