Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(CV0826-760)
NIKE

NIKE MERCURIAL VAPOR 14 CLUB

Единствено на нашиот online shop можеш да искористиш дополнителен попуст од 10% на веќе намалените производи до 60%! Побрзај, вметни ги во корпичката твоите омилени модели и дополнителните 10% ќе бидат автоматски пресметани! Погледнете ја целата понуда ТУКА.

*Овој ваучер не може да се комбинира со други ваучери.

 


 

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike MERCURIAL VAPOR 14 ACADEMY се детски патики за фудбал од линијата Mercurial. Mercurial Vapor 14 оди чекор подалеку со иновациите и носи повеќе квалитет. Уште подобра тракција на терените во салата, на улица и во затворени простории. Технологијата Second-Skin Fit носи врвна удобност, така што ќе ги чувствувате како втора кожа. Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина. Nike Sport Resarch Lab во своето истражување го анализираше движењето на играчите и врз основа на тие податоци е дизајниран гумен ѓон кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење во текот на играта. Овие патики се направени за фудбал. Ајде да играме фудбал, ние го сакаме фудбалот. Спецификација: Горен дел: синтетички материјали Наменети за играње на терени во сала, на улица и во затворен простор .
Подетално

Nike MERCURIAL VAPOR 14 ACADEMY се детски патики за фудбал од линијата Mercurial. Mercurial Vapor 14 оди чекор подалеку со иновациите и носи повеќе квалитет. Уште подобра тракција на терените во салата, на улица и во затворени простории. Технологијата Second-Skin Fit носи врвна удобност, така што ќе ги чувствувате како втора кожа. Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина. Nike Sport Resarch Lab во своето истражување го анализираше движењето на играчите и врз основа на тие податоци е дизајниран гумен ѓон кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење во текот на играта. Овие патики се направени за фудбал. Ајде да играме фудбал, ние го сакаме фудбалот.

Спецификација:

 • Горен дел: синтетички материјали
 • Наменети за играње на терени во сала, на улица и во затворен простор
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike MERCURIAL VAPOR 14 ACADEMY се детски патики за фудбал од линијата Mercurial. Mercurial Vapor 14 оди чекор подалеку со иновациите и носи повеќе квалитет. Уште подобра тракција на терените во салата, на улица и во затворени простории. Технологијата Second-Skin Fit носи врвна удобност, така што ќе ги чувствувате како втора кожа. Синтетичките материјали од кои е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и креативност со полна брзина. Nike Sport Resarch Lab во своето истражување го анализираше движењето на играчите и врз основа на тие податоци е дизајниран гумен ѓон кој овозможува полесно и подобро повеќенасочно движење во текот на играта. Овие патики се направени за фудбал. Ајде да играме фудбал, ние го сакаме фудбалот.

Спецификација:

 • Горен дел: синтетички материјали
 • Наменети за играње на терени во сала, на улица и во затворен простор
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош