Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
adidas COPA SENSE.2 FG
Машки копачки
Код на производ:
(FY6177)
adidas

adidas COPA SENSE.2 FG

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Некои играчи треба да бидат забележани. Фокусирајте се на вашите фудбалски инстинкти во adidas Copa Sense машките копачки. Овие цврсти патики имаат плетена текстилна крагна за лесно вклопување и безбедно движење. Меката кожа која се наоѓа на предниот дел од стапалото и пенестата подлогата за допир се комбинираат за да додадат сигурност при секој допир на топката. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Врзување со врвки • Кожен горен дел • Цврст надворешен ѓон • Боја на производот: Црвена • Код на производот: FY6177 .
Подетално

Некои играчи треба да бидат забележани. Фокусирајте се на вашите фудбалски инстинкти во adidas Copa Sense машките копачки. Овие цврсти патики имаат плетена текстилна крагна за лесно вклопување и безбедно движење. Меката кожа која се наоѓа на предниот дел од стапалото и пенестата подлогата за допир се комбинираат за да додадат сигурност при секој допир на топката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Врзување со врвки

• Кожен горен дел

• Цврст надворешен ѓон

• Боја на производот: Црвена

• Код на производот: FY6177

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Некои играчи треба да бидат забележани. Фокусирајте се на вашите фудбалски инстинкти во adidas Copa Sense машките копачки. Овие цврсти патики имаат плетена текстилна крагна за лесно вклопување и безбедно движење. Меката кожа која се наоѓа на предниот дел од стапалото и пенестата подлогата за допир се комбинираат за да додадат сигурност при секој допир на топката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Врзување со врвки

• Кожен горен дел

• Цврст надворешен ѓон

• Боја на производот: Црвена

• Код на производот: FY6177

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош