Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
adidas TERREX SWIFT R3
Машки outdoor патики
Код на производ:
(FW2777)
adidas

adidas TERREX SWIFT R3

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
7.988 ДЕН
Моментална Цена
7.988 ДЕН
Цена со попуст
6.790 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Terrex Swift R3 GORE-TEX се машки outdoor патики за планинарење и брзо одење по сите терени. Тие го комбинираат лесниот дизајн и амортизацијара што ги имаат патиките за трејл трчање со универзалност и стабилност. Со мембраната GORE-TEX за водоотпорна заштита тие се високо ценети меѓу патиките за трејл. Лесни и издржливи, тие ви овозможуваат брзо движење низ различни терени во сите временски услови. Гумениот ѓон Continental™  обезбедува оптимална прилагодливост во планинските предели и влажни услови. Спецификација: Машки патики - планинарење Систем за брзо врзување Водоотпорна мембрана GORE-TEX ЕВА среден ѓон Continental ™ гумен ѓон Анатомски моделирана пета Боја: црна, сива, жолта .
Подетално

adidas Terrex Swift R3 GORE-TEX се машки outdoor патики за планинарење и брзо одење по сите терени. Тие го комбинираат лесниот дизајн и амортизацијара што ги имаат патиките за трејл трчање со универзалност и стабилност. Со мембраната GORE-TEX за водоотпорна заштита тие се високо ценети меѓу патиките за трејл. Лесни и издржливи, тие ви овозможуваат брзо движење низ различни терени во сите временски услови. Гумениот ѓон Continental™  обезбедува оптимална прилагодливост во планинските предели и влажни услови.

Спецификација:

 • Машки патики - планинарење
 • Систем за брзо врзување
 • Водоотпорна мембрана GORE-TEX
 • ЕВА среден ѓон
 • Continental ™ гумен ѓон
 • Анатомски моделирана пета
 • Боја: црна, сива, жолта
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Terrex Swift R3 GORE-TEX се машки outdoor патики за планинарење и брзо одење по сите терени. Тие го комбинираат лесниот дизајн и амортизацијара што ги имаат патиките за трејл трчање со универзалност и стабилност. Со мембраната GORE-TEX за водоотпорна заштита тие се високо ценети меѓу патиките за трејл. Лесни и издржливи, тие ви овозможуваат брзо движење низ различни терени во сите временски услови. Гумениот ѓон Continental™  обезбедува оптимална прилагодливост во планинските предели и влажни услови.

Спецификација:

 • Машки патики - планинарење
 • Систем за брзо врзување
 • Водоотпорна мембрана GORE-TEX
 • ЕВА среден ѓон
 • Continental ™ гумен ѓон
 • Анатомски моделирана пета
 • Боја: црна, сива, жолта
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош