Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
adidas COPA SENSE.4 FXG
Машки копачки
Код на производ:
(FY6183)
adidas

adidas COPA SENSE.4 FXG

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за квалитетна игра во adidas COPA SENSE.4 машките копачки. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Обезбедуваат исклучителна удобност, која ви помага да останете фокусирани на она што се случува на теренот.Мекиот кожен горен дел е дизајниран да овозможи прецизност и контрола при дриблингот и шутот.. Крампоните се направени од флексибилен, гумен материјал, обликувани за спринт на рамни патеки. Излезете на терен со adidas COPA SENSE.4 машките копачки и покажете зошто доминирате на теренот. Спецификација: Машки копачки - фудбал За играње на вештачка трева и тврди површини Плиток профил Горен дел: синтетичка кожа Гумени крампони Гумен ѓон Боја: Црвена .
Подетално

Подгответе се за квалитетна игра во adidas COPA SENSE.4 машките копачки. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Обезбедуваат исклучителна удобност, која ви помага да останете фокусирани на она што се случува на теренот.Мекиот кожен горен дел е дизајниран да овозможи прецизност и контрола при дриблингот и шутот.. Крампоните се направени од флексибилен, гумен материјал, обликувани за спринт на рамни патеки. Излезете на терен со adidas COPA SENSE.4 машките копачки и покажете зошто доминирате на теренот.

Спецификација:

 • Машки копачки - фудбал
 • За играње на вештачка трева и тврди површини
 • Плиток профил
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Гумени крампони
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за квалитетна игра во adidas COPA SENSE.4 машките копачки. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Обезбедуваат исклучителна удобност, која ви помага да останете фокусирани на она што се случува на теренот.Мекиот кожен горен дел е дизајниран да овозможи прецизност и контрола при дриблингот и шутот.. Крампоните се направени од флексибилен, гумен материјал, обликувани за спринт на рамни патеки. Излезете на терен со adidas COPA SENSE.4 машките копачки и покажете зошто доминирате на теренот.

Спецификација:

 • Машки копачки - фудбал
 • За играње на вештачка трева и тврди површини
 • Плиток профил
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Гумени крампони
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош