Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
NIKE NIKE AIR MAX SC BTV
NIKE NIKE AIR MAX SC BTV
NIKE NIKE AIR MAX SC BTV
NIKE NIKE AIR MAX SC BTV
NIKE NIKE AIR MAX SC BTV
NIKE NIKE AIR MAX SC BTV
Детски патики
Код на производ:
(CZ5361-102)
NIKE

NIKE NIKE AIR MAX SC BTV

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.152 ДЕН
Заштеда: 538 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max SC се детски патики за бебиња со воздушна технологија во ѓонот кои ќе го поддржат секој чекор на најмалите. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа, текстил и мрежа за издржлива потпора на стапалата што ѝ овозможува на кожата да дише. Средниот ѓон од пена, во комбинација со Max Air единицата, го намалува притисокот на стапалото и обезбедува мека удобност. Гумениот ѓон оптимално се прилепува на површината и овозможува долготрајност. Системот за врзување со дополнителната велкро лепенка го фиксира стапалото и ги олеснува секојдневните активности.  Спецификација: Детски патики за бебиња – lifestyle Врзување со врвки, велкро лепенка Горен дел: кожа, текстил Max Air единица Среден ѓон од пена Гумен ѓон .
Подетално

Nike Air Max SC се детски патики за бебиња со воздушна технологија во ѓонот кои ќе го поддржат секој чекор на најмалите. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа, текстил и мрежа за издржлива потпора на стапалата што ѝ овозможува на кожата да дише. Средниот ѓон од пена, во комбинација со Max Air единицата, го намалува притисокот на стапалото и обезбедува мека удобност. Гумениот ѓон оптимално се прилепува на површината и овозможува долготрајност. Системот за врзување со дополнителната велкро лепенка го фиксира стапалото и ги олеснува секојдневните активности.

 Спецификација:

 • Детски патики за бебиња – lifestyle
 • Врзување со врвки, велкро лепенка
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Max Air единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max SC се детски патики за бебиња со воздушна технологија во ѓонот кои ќе го поддржат секој чекор на најмалите. Горниот дел е изработен од комбинација на кожа, текстил и мрежа за издржлива потпора на стапалата што ѝ овозможува на кожата да дише. Средниот ѓон од пена, во комбинација со Max Air единицата, го намалува притисокот на стапалото и обезбедува мека удобност. Гумениот ѓон оптимално се прилепува на површината и овозможува долготрајност. Системот за врзување со дополнителната велкро лепенка го фиксира стапалото и ги олеснува секојдневните активности.

 Спецификација:

 • Детски патики за бебиња – lifestyle
 • Врзување со врвки, велкро лепенка
 • Горен дел: кожа, текстил
 • Max Air единица
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош