Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
adidas COPA SENSE.4 IN
Машки копачки
Код на производ:
(FY6181)
adidas

adidas COPA SENSE.4 IN

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.370 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за квалитетна игра во adidas COPA SENSE.4 машките патики за футсал. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Обезбедуваат исклучителна удобност, која ви помага да останете фокусирани на она што се случува на теренот. Мекиот, синтетички горен дел е дизајниран да ви овозможи прецизност и контрола при дриблингот и шутот. Гумениот ѓон е дизајниран за оптимална тракција при играње во салата. Излезете на терен со adidas COPA SENSE.4 машките патики за футсал и покажете зошто доминирате на теренот. Спецификација: Машки копачки - футсал За играње во сала Плиток профил Врзување Горен дел: синтетички материјал Гумен ѓон Боја: Црвена .
Подетално

Подгответе се за квалитетна игра во adidas COPA SENSE.4 машките патики за футсал. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Обезбедуваат исклучителна удобност, која ви помага да останете фокусирани на она што се случува на теренот. Мекиот, синтетички горен дел е дизајниран да ви овозможи прецизност и контрола при дриблингот и шутот. Гумениот ѓон е дизајниран за оптимална тракција при играње во салата. Излезете на терен со adidas COPA SENSE.4 машките патики за футсал и покажете зошто доминирате на теренот.

Спецификација:

 • Машки копачки - футсал
 • За играње во сала
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: синтетички материјал
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Подгответе се за квалитетна игра во adidas COPA SENSE.4 машките патики за футсал. Тие се дизајнирани да овозможат совршен контакт со топката и прецизност на теренот. Обезбедуваат исклучителна удобност, која ви помага да останете фокусирани на она што се случува на теренот. Мекиот, синтетички горен дел е дизајниран да ви овозможи прецизност и контрола при дриблингот и шутот. Гумениот ѓон е дизајниран за оптимална тракција при играње во салата. Излезете на терен со adidas COPA SENSE.4 машките патики за футсал и покажете зошто доминирате на теренот.

Спецификација:

 • Машки копачки - футсал
 • За играње во сала
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: синтетички материјал
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош