Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
NIKE Renew Ride 2
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CU3508-002)
NIKE

NIKE Renew Ride 2

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
3.818 ДЕН
Заштеда: 1.272 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Renew Ride 2 се женски патики, кои се дизајнирани за трчање. Супериорната удобност ќе ве предизвика да ја следите вашата интуиција. Средниот ѓон со двојна густина со Renew пена ѝм обезбедува на стапалата меко и удобно трчање. Дизајнирани се да ја следат структурата на страничните рабови, што носи удобност со секој преземен чекор. Мрежестиот дел на врвот овозможува оптимален проток на воздух. Издржливиот гумен ѓон обезбедува тракција онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на патеката. Спецификација: Женски патики за трчање Swoosh дизајн Renew пена .
Подетално

Nike Renew Ride 2 се женски патики, кои се дизајнирани за трчање. Супериорната удобност ќе ве предизвика да ја следите вашата интуиција. Средниот ѓон со двојна густина со Renew пена ѝм обезбедува на стапалата меко и удобно трчање. Дизајнирани се да ја следат структурата на страничните рабови, што носи удобност со секој преземен чекор. Мрежестиот дел на врвот овозможува оптимален проток на воздух. Издржливиот гумен ѓон обезбедува тракција онаму каде што ви треба, така што останувате фокусирани на патеката.

Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Swoosh дизајн
 • Renew пена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош