Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
UMBRO Light Speed
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(UMF211B116-04)
UMBRO

UMBRO Light Speed

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 16.5
 • 28 28 17
 • 29 29 18
 • 30 30 18.5
 • 31 31 -
 • 32 32 19.5
 • 33 33 20
 • 34 34 21
 • 35 35 22
 • 35,5 35.5 22.4
 • 36 36 22.8
 • 36,5 36,5
 • 37 37 23.2
 • 37,5 37,5
 • 38 38 24.1
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.4
 • 39,5 39,5
 • 40 40
 • 1 33 20.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Umbro LIGHT SPEED се детски патики за фудбал кои се погодни за играње во затворен простор. Тие се дизајнирани да обезбедат стабилност и да му овозможат на вашето дете лесно движење. Во нив ќе бидат побрзи и поспособни, лесно ќе го менуваат правецот и брзината на движењето, без страв од лизгање. Горниот дел од издржливата синтетичка кожа е лесен за одржување и трае долго време. Гумениот ѓон обезбедува одлична влечна сила. Umbro логото го комплетира спортскиот изглед на овие детски патики за фудбал и ќе ги мотивира да ги покажет сите нивни вештини на теренот. Спецификација: Детски патики Плиток профил / врвки Горен дел од синтетичка кожа Гумен ѓон .
Подетално

Umbro LIGHT SPEED се детски патики за фудбал кои се погодни за играње во затворен простор. Тие се дизајнирани да обезбедат стабилност и да му овозможат на вашето дете лесно движење. Во нив ќе бидат побрзи и поспособни, лесно ќе го менуваат правецот и брзината на движењето, без страв од лизгање. Горниот дел од издржливата синтетичка кожа е лесен за одржување и трае долго време. Гумениот ѓон обезбедува одлична влечна сила. Umbro логото го комплетира спортскиот изглед на овие детски патики за фудбал и ќе ги мотивира да ги покажет сите нивни вештини на теренот.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил / врвки
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  27 27 16.5
  28 28 17
  29 29 18
  30 30 18.5
  31 31 -
  32 32 19.5
  33 33 20
  34 34 21
  35 35 22
  35,5 35.5 22.4
  36 36 22.8
  36,5
  37 37 23.2
  37,5
  38 38 24.1
  38,5
  39 39 24.4
  39,5
  40 40
  1 33 20.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики UMF213B108-06
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UMF213B104-42
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики UMF213B104-02
  1.463 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.090 ДЕН
  Помош