Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
NIKE Team Hustle D 10
Детски патики
Код на производ:
(CW6735-006)
NIKE

NIKE Team Hustle D 10

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Team Hustle D 10 се детски патики за тинејџери со издржлив дизајн и суптилен стил, кој го носи својот изглед од кошаркарските терени. Лесниот материјал во пределот на прстите го регулира протокот на воздух и дава супериорна удобност. Страничните делови на горниот дел се исто така воздушни, а областа на глуждот е дополнително заштитена со мека постава.. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува оптимална влечна сила и стабилност. Тинејџерите со задоволство ќе ги носат овие кошаркарски чевли. Спецификација: Полудлабоки патики за тинејџери Врзување со врвки .
Подетално

Nike Team Hustle D 10 се детски патики за тинејџери со издржлив дизајн и суптилен стил, кој го носи својот изглед од кошаркарските терени. Лесниот материјал во пределот на прстите го регулира протокот на воздух и дава супериорна удобност. Страничните делови на горниот дел се исто така воздушни, а областа на глуждот е дополнително заштитена со мека постава.. Гумениот ѓон е издржлив и обезбедува оптимална влечна сила и стабилност. Тинејџерите со задоволство ќе ги носат овие кошаркарски чевли.

Спецификација:

 • Полудлабоки патики за тинејџери
 • Врзување со врвки
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош