Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
adidas Predator Freak.2
Машки копачки
Код на производ:
(S24187)
adidas

adidas Predator Freak.2

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Секој пат кога ќе ја преминете белата линија на теренот влегувате во сосема нов свет. Теренот е ваш. Ослободете го вашиот внатрешен чудак во adidas Predator. Овие adidas патики за фудбал имаат дизајн што го поддржува вашиот глужд. Затегнатото јазиче овозможува лесно облекување, додека текстилниот горен дел ви овозможува добар контакт со топката. СПЕЦИФИКАЦИИ: • Regular fit • Врзување со врвки • Обложен текстилен горен дел • Поддржувачка конструкција во форма чорап • Demonskin 2.0 гумена ударна зона • Цврст надворешен ѓон • Боја на производот: Црвена • Код на производот: S24187 .
Подетално

Секој пат кога ќе ја преминете белата линија на теренот влегувате во сосема нов свет. Теренот е ваш. Ослободете го вашиот внатрешен чудак во adidas Predator. Овие adidas патики за фудбал имаат дизајн што го поддржува вашиот глужд. Затегнатото јазиче овозможува лесно облекување, додека текстилниот горен дел ви овозможува добар контакт со топката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Regular fit

• Врзување со врвки

• Обложен текстилен горен дел

• Поддржувачка конструкција во форма чорап

• Demonskin 2.0 гумена ударна зона

• Цврст надворешен ѓон

• Боја на производот: Црвена

• Код на производот: S24187

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош