Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
BLAZER LOW X
Машки патики
Код на производ:
(DA2045-001)
NIKE

BLAZER LOW X

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална Цена
6.490 ДЕН
Моментална Цена
6.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike BLAZER LOW X се lifestyle машки патики кои се погодни за сите прилики и за сите сезони. Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода. Горниот дел е изработен од кожа. Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизга. СПЕЦИФИКАЦИИ: Горен дел: кожа Кожна постава Гумен ѓон Боја: црна, бела Код на производ: DA2045-001 .
Подетално

Nike BLAZER LOW X се lifestyle машки патики кои се погодни за сите прилики и за сите сезони.

Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода.

Горниот дел е изработен од кожа.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа
 • Кожна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна, бела
 • Код на производ: DA2045-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike BLAZER LOW X се lifestyle машки патики кои се погодни за сите прилики и за сите сезони.

Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода.

Горниот дел е изработен од кожа.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа
 • Кожна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна, бела
 • Код на производ: DA2045-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош