Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
Детски патики
Код на производ:
(GZ7772)
adidas

HOOPS MID 2.0 K

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Ги подготвивме најудобните кул модели за вашите малечки со големи попусти. Изберете само два производа на нашиот online shop и 50% попуст ве чека на вториот поевтин производ! Погледнете ја комплетната понуда ТУКА.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS MID 2.0 унисекс lifestyle детски патики се инспирирани од класичниот кошаркарски изглед. Горниот дел е изработен од вештачка кожа која е украсена со добропознатите три линии на брендот adidas кои се сошиени на патиките и со тоа ѝм даваат ретро изглед. Логото на adidas кое се наоѓа  на петицата и јазичето ќе го направи вашето дете да се истакне во толпата и ќе им даде до знаење на сите дека тие се некој кој смета дека спортот е составен дел од животот. Имаат класична силуета која е дел од нашиот дизајн со децении. Гумениот ѓон ѝм го опфаќа целото стапало и ѝм дава стабилност. Обезбедете им безгрижна игра со квалитет и удобност и облечете ѝм ги HOOPS MID 2.0 унисекс детските lifestyle патики. Спецификација: adidas лого на јазичето и петицата Текстилна постава Гумен ѓон Врзување со врвки Горен дел од вештачка кожа Боја: сива .
Подетално

adidas HOOPS MID 2.0 унисекс lifestyle детски патики се инспирирани од класичниот кошаркарски изглед. Горниот дел е изработен од вештачка кожа која е украсена со добропознатите три линии на брендот adidas кои се сошиени на патиките и со тоа ѝм даваат ретро изглед. Логото на adidas кое се наоѓа  на петицата и јазичето ќе го направи вашето дете да се истакне во толпата и ќе им даде до знаење на сите дека тие се некој кој смета дека спортот е составен дел од животот. Имаат класична силуета која е дел од нашиот дизајн со децении. Гумениот ѓон ѝм го опфаќа целото стапало и ѝм дава стабилност. Обезбедете им безгрижна игра со квалитет и удобност и облечете ѝм ги HOOPS MID 2.0 унисекс детските lifestyle патики.

Спецификација:

 • adidas лого на јазичето и петицата
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOOPS MID 2.0 унисекс lifestyle детски патики се инспирирани од класичниот кошаркарски изглед. Горниот дел е изработен од вештачка кожа која е украсена со добропознатите три линии на брендот adidas кои се сошиени на патиките и со тоа ѝм даваат ретро изглед. Логото на adidas кое се наоѓа  на петицата и јазичето ќе го направи вашето дете да се истакне во толпата и ќе им даде до знаење на сите дека тие се некој кој смета дека спортот е составен дел од животот. Имаат класична силуета која е дел од нашиот дизајн со децении. Гумениот ѓон ѝм го опфаќа целото стапало и ѝм дава стабилност. Обезбедете им безгрижна игра со квалитет и удобност и облечете ѝм ги HOOPS MID 2.0 унисекс детските lifestyle патики.

Спецификација:

 • adidas лого на јазичето и петицата
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош