Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
KAPTIR SUPER
Женски патики за трчање
Код на производ:
(Q46282)
adidas

KAPTIR SUPER

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas KAPTIR SUPER SHOES се женски патики за трчање кои се наменети за сите вас кои обожавате спортски начин на живот. Инспирирани се од класичниот, спортски дизајн на adidas, но исто така имаат и модерен, урбан стил. Горниот дел со мрежестиот материјал овозможува оптимален проток на воздух. Средниот ѓон Boost под петицата им дава дополнителна удобност и карактеристичен изглед. СПЕЦИФИКАЦИИ: Синтетички ѓон Горен дел: мрежа Текстилна постава Boost среден ѓон Врзување Боја: сива, бела, розова Код на производ: Q46282 .
Подетално

adidas KAPTIR SUPER SHOES се женски патики за трчање кои се наменети за сите вас кои обожавате спортски начин на живот.

Инспирирани се од класичниот, спортски дизајн на adidas, но исто така имаат и модерен, урбан стил.

Горниот дел со мрежестиот материјал овозможува оптимален проток на воздух.

Средниот ѓон Boost под петицата им дава дополнителна удобност и карактеристичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Текстилна постава
 • Boost среден ѓон
 • Врзување
 • Боја: сива, бела, розова
 • Код на производ: Q46282
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas KAPTIR SUPER SHOES се женски патики за трчање кои се наменети за сите вас кои обожавате спортски начин на живот.

Инспирирани се од класичниот, спортски дизајн на adidas, но исто така имаат и модерен, урбан стил.

Горниот дел со мрежестиот материјал овозможува оптимален проток на воздух.

Средниот ѓон Boost под петицата им дава дополнителна удобност и карактеристичен изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Синтетички ѓон
 • Горен дел: мрежа
 • Текстилна постава
 • Boost среден ѓон
 • Врзување
 • Боја: сива, бела, розова
 • Код на производ: Q46282
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош