Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
KD TREY 5 IX
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(CW3400-001)
NIKE

KD TREY 5 IX

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.093 ДЕН
Заштеда: 1.697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за кошарка Nike Kevin Durant Trey 5 IX се дизајнирани да ја следат енергичната игра на познатата NBA sвезда Кевин Дурант. Nike Renew технологијата комбинира меко внатрешно јадро опкружено со поцврста пена за подобра еластичност и удобност. Zoom Air воздушната единица ја враќа енергија со секој чекор. Лесната слоевита мрежа во горниот дел овозможува проток на воздух и лесно прилагодување на ногата. Горниот дел е зајакнат и структуриран таму каде што е најпотребно. Гумениот ѓон со дезен инспириран од звучните бранови, како дел од љубовта на Кевин Дурант кон музиката, овозможува движење во повеќе насоки. Почувствувајте ја енергијата на најдобрите играчи со Nike Kevin Durant Trey 5 IX машките патики за кошарка. Спецификации: • Полу-длабок профил • Врзување • Горен дел со мрежа • Среден ѓон со пена • Nike Renew технологија • Zoom Air воздушна единица во ѓонот • Гумен ѓон • Боја: црна / црвена • Код на производ: CW3400-001 .
Подетално

Машките патики за кошарка Nike Kevin Durant Trey 5 IX се дизајнирани да ја следат енергичната игра на познатата NBA sвезда Кевин Дурант.

Nike Renew технологијата комбинира меко внатрешно јадро опкружено со поцврста пена за подобра еластичност и удобност.

Zoom Air воздушната единица ја враќа енергија со секој чекор.

Лесната слоевита мрежа во горниот дел овозможува проток на воздух и лесно прилагодување на ногата.

Горниот дел е зајакнат и структуриран таму каде што е најпотребно.

Гумениот ѓон со дезен инспириран од звучните бранови, како дел од љубовта на Кевин Дурант кон музиката, овозможува движење во повеќе насоки.

Почувствувајте ја енергијата на најдобрите играчи со Nike Kevin Durant Trey 5 IX машките патики за кошарка.

Спецификации:

• Полу-длабок профил

• Врзување

• Горен дел со мрежа

• Среден ѓон со пена

• Nike Renew технологија

• Zoom Air воздушна единица во ѓонот

• Гумен ѓон

• Боја: црна / црвена

• Код на производ: CW3400-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики за кошарка Nike Kevin Durant Trey 5 IX се дизајнирани да ја следат енергичната игра на познатата NBA sвезда Кевин Дурант.

Nike Renew технологијата комбинира меко внатрешно јадро опкружено со поцврста пена за подобра еластичност и удобност.

Zoom Air воздушната единица ја враќа енергија со секој чекор.

Лесната слоевита мрежа во горниот дел овозможува проток на воздух и лесно прилагодување на ногата.

Горниот дел е зајакнат и структуриран таму каде што е најпотребно.

Гумениот ѓон со дезен инспириран од звучните бранови, како дел од љубовта на Кевин Дурант кон музиката, овозможува движење во повеќе насоки.

Почувствувајте ја енергијата на најдобрите играчи со Nike Kevin Durant Trey 5 IX машките патики за кошарка.

Спецификации:

• Полу-длабок профил

• Врзување

• Горен дел со мрежа

• Среден ѓон со пена

• Nike Renew технологија

• Zoom Air воздушна единица во ѓонот

• Гумен ѓон

• Боја: црна / црвена

• Код на производ: CW3400-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ9382-003
4.263 ДЕН
Заштеда 30%
6.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3406-100
Nike Renew Elevate II се патики за кошарка со полу-длабок профил. Ако сакате да играте...
4.043 ДЕН
Заштеда 25%
5.390 ДЕН
Помош