Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
NIKE JR. BRAVATAX II (IC)
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(844438-601)
NIKE

NIKE JR. BRAVATAX II (IC)

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.194 ДЕН
Заштеда: 796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 10C
 • 10\.C *
 • 11C 11C
 • 11\.C *
 • 12C 12C
 • 12\.C *
 • 13C 13C
 • 13\.C *
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10C
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10C
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ5416-401
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ1176-401
Nike JR VAPOR 13 CLUB MDS IC PS (V) патиките ви даваат брзина благодарение на дизајнот....
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ1148-401
Nike Jr. Mercurial Vapor 14 Academy FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина...
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Помош