Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
PUMA SMASH V2 RIBBON JR
Детски патики
Код на производ:
(366003-02)
PUMA

PUMA SMASH V2 RIBBON JR

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 18 12
 • 3.5 18.5 12.3
 • 4 19 12.5
 • 4.5 19.5 12.7
 • 5 20 13
 • 5.5 21 13.5
 • 6 22 14
 • 6.5 22.5 14.3
 • 7 23 14.5
 • 7.5 23.5 14.7
 • 8 24 15
 • 8.5 24.5 15.3
 • 9 25 15.5
 • 9.5 26 16
 • 10 26 16.5
 • 10.5 27 16.8
 • 11 28 17
 • 11.5 28.5 17.2
 • 12 29 17.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 18 12
3.5 18.5 12.3
4 19 12.5
4.5 19.5 12.7
5 20 13
5.5 21 13.5
6 22 14
6.5 22.5 14.3
7 23 14.5
7.5 23.5 14.7
8 24 15
8.5 24.5 15.3
9 25 15.5
9.5 26 16
10 26 16.5
10.5 27 16.8
11 28 17
11.5 28.5 17.2
12 29 17.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 18 12
3.5 18.5 12.3
4 19 12.5
4.5 19.5 12.7
5 20 13
5.5 21 13.5
6 22 14
6.5 22.5 14.3
7 23 14.5
7.5 23.5 14.7
8 24 15
8.5 24.5 15.3
9 25 15.5
9.5 26 16
10 26 16.5
10.5 27 16.8
11 28 17
11.5 28.5 17.2
12 29 17.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош