Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
SUNRAY PROTECT 2 BT
Детски патики
Код на производ:
(943827-604)
NIKE

SUNRAY PROTECT 2 BT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.592 ДЕН
Заштеда: 398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Пуштете ги своите малечки слободно да го истражуваат светот околу нив во Nike Sunray Protect 2 детските сандали. Дизајнот на овие сандали овозможува целосна заштита на прстите и велкро лепенка за лесно облекување. Подетално

Пуштете ги своите малечки слободно да го истражуваат светот околу нив во Nike Sunray Protect 2 детските сандали.

Дизајнот на овие сандали овозможува целосна заштита на прстите и велкро лепенка за лесно облекување.

Горниот дел од синтетичка кожа брзо се суши и нуди пријатно чувство при носење.

Отворите во горниот дел обезбедуваат циркулација на воздухот, додека стабилниот ѓон се прилагодува на разни површини.

Филонската пена во средниот ѓон обезбедува удобност при секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Сандали за бебиња
 • Велкро лепенка
 • Филонска пена
 • Синтетички горен дел
 • Шифра на артикл: 943827-604
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Пуштете ги своите малечки слободно да го истражуваат светот околу нив во Nike Sunray Protect 2 детските сандали.

Дизајнот на овие сандали овозможува целосна заштита на прстите и велкро лепенка за лесно облекување.

Горниот дел од синтетичка кожа брзо се суши и нуди пријатно чувство при носење.

Отворите во горниот дел обезбедуваат циркулација на воздухот, додека стабилниот ѓон се прилагодува на разни површини.

Филонската пена во средниот ѓон обезбедува удобност при секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Сандали за бебиња
 • Велкро лепенка
 • Филонска пена
 • Синтетички горен дел
 • Шифра на артикл: 943827-604
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5453-111
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CW1629-004
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики BQ5673-020
Nike REVOLUTION 5 TDV се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе бидат во можност...
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Помош