Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
BLAZER MID '77 SUEDE BP
Детски патики
Код на производ:
(DD1850-600)
NIKE

BLAZER MID '77 SUEDE BP

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
4.041 ДЕН
Заштеда: 449 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike BLAZER MID '77 се полу-длабоки унисекс патики за деца кои се погодни за сите прилики и за сите сезони. Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода. Зајакнување кај прстите, петицата и страните им дава ретро изглед, како и заштита од абење. Горниот дел е изработен од природна кожа, која во комбинација со полудлабок профил им нуди одлична поддршка. Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да се лизне.   СПЕЦИФИКАЦИИ: • Горен дел: вистинска кожа • Зајакнување кај прстите, петицата и страните • Кожна постава • Гумен ѓон • Полу длабоки • Боја: црвена • Код на производ: DD1850-600 .
Подетално

Nike BLAZER MID '77 се полу-длабоки унисекс патики за деца кои се погодни за сите прилики и за сите сезони.

Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода.

Зајакнување кај прстите, петицата и страните им дава ретро изглед, како и заштита од абење.

Горниот дел е изработен од природна кожа, која во комбинација со полудлабок профил им нуди одлична поддршка.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да се лизне.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: вистинска кожа

• Зајакнување кај прстите, петицата и страните

• Кожна постава

• Гумен ѓон

• Полу длабоки

• Боја: црвена

• Код на производ: DD1850-600

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike BLAZER MID '77 се полу-длабоки унисекс патики за деца кои се погодни за сите прилики и за сите сезони.

Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода.

Зајакнување кај прстите, петицата и страните им дава ретро изглед, како и заштита од абење.

Горниот дел е изработен од природна кожа, која во комбинација со полудлабок профил им нуди одлична поддршка.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да се лизне.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: вистинска кожа

• Зајакнување кај прстите, петицата и страните

• Кожна постава

• Гумен ѓон

• Полу длабоки

• Боја: црвена

• Код на производ: DD1850-600

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5"Y 38 24
6Y 38.5 24
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош