Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
COPA SENSE.1 FG
Машки копачки
Код на производ:
(FW7920)
adidas

COPA SENSE.1 FG

Претходна цена
13.888 ДЕН
Моментална Цена
13.888 ДЕН
Цена со попуст
8.333 ДЕН
Заштеда: 5.555 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Однесете ја вашата игра на следно ниво со adidas Copa Sense.1 Firm Ground машките фудбалски копачки. Фудбалските копачки наменети за играње на терен обезбедуваат целосна контрола над топката во секое време. Подетално

Однесете ја вашата игра на следно ниво со adidas Copa Sense.1 Firm Ground машките фудбалски копачки.

Фудбалските копачки наменети за играње на терен обезбедуваат целосна контрола над топката во секое време.

Премиум кожата во горниот дел на стапалото обезбедува врвен комфор и чувство.

Нивниот горен дел е направен од мека кожа што совршено го обвиткува зглобот.

Sensepods пената што го исполнува горниот дел со мека кожа ја одржува ногата цврста додека ѓонот TPU обезбедува стабилност, го олеснува притисокот и го штити стапалото од повреди.

Анатомските влошки од пена во петицата го исполнуваат слободниот простор и создаваат контакт помеѓу стапалото и патиката.

Многу удобни и лесни, овие копачки овозможуваат најдобри перформанси.

Овие копачки се одличен избор за сите кои сакаат да играат фудбал рекреативно или да тренираат.

Спецификации:

 • Плиток модел
 • Врзување
 • Горен дел: кожа
 • Ѓон TPU
 • Материјал: Синтетика / Кожа
 • Боја: Бела / Розова
 • Код на производ: FW7920
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Однесете ја вашата игра на следно ниво со adidas Copa Sense.1 Firm Ground машките фудбалски копачки.

Фудбалските копачки наменети за играње на терен обезбедуваат целосна контрола над топката во секое време.

Премиум кожата во горниот дел на стапалото обезбедува врвен комфор и чувство.

Нивниот горен дел е направен од мека кожа што совршено го обвиткува зглобот.

Sensepods пената што го исполнува горниот дел со мека кожа ја одржува ногата цврста додека ѓонот TPU обезбедува стабилност, го олеснува притисокот и го штити стапалото од повреди.

Анатомските влошки од пена во петицата го исполнуваат слободниот простор и создаваат контакт помеѓу стапалото и патиката.

Многу удобни и лесни, овие копачки овозможуваат најдобри перформанси.

Овие копачки се одличен избор за сите кои сакаат да играат фудбал рекреативно или да тренираат.

Спецификации:

 • Плиток модел
 • Врзување
 • Горен дел: кожа
 • Ѓон TPU
 • Материјал: Синтетика / Кожа
 • Боја: Бела / Розова
 • Код на производ: FW7920
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот. ...
3.413 ДЕН
Заштеда 40%
5.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
8.333 ДЕН
Заштеда 40%
13.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG машките фудбалски пат...
3.773 ДЕН
Заштеда 40%
6.288 ДЕН
Помош