Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
CHAMPION SYLVIA
Женски папучи
Код на производ:
(CHF211F403-10)
CHAMPION

CHAMPION SYLVIA

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36 23
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 24.5
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25.5
 • 39.5 39.5
 • 40 40 26
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35
35.5
36 36 23
36.5
37 37 23.5
37.5
38 38 24.5
38.5
39 39 25.5
39.5
40 40 26
40.5
41 41 26.5
41.5
42
42.5
43
44
45
Остави оценка

 • Goran Aleksovski
  Goran Aleksovski

  19.05.2022. 11:54

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF221F410-40
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи S11565-YS112
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF221F410-75
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Помош