Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
WMNS NIKE VENTURE RUNNER
Женски патики
Код на производ:
(CK2948-104)
NIKE

WMNS NIKE VENTURE RUNNER

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.233 ДЕН
Заштеда: 1.257 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Nike Venture Runner имаат мека влошка и горен дел со мрежа. Инспирирани се од стилот на 80-тите кога трчањето стана популарно. Подетално

Женските патики Nike Venture Runner имаат мека влошка и горен дел со мрежа. Инспирирани се од стилот на 80-тите кога трчањето стана популарно.

Средниот ѓон со пена ќе ви овозможи исклучителна удобност во текот на денот.

Текстурата на ѓонот го штити стапалото, спречува лизгање и ги прави патиките исклучително издржливи.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон со текстура
 • Среден ѓон со пена
 • Видливи рабови
 • Горниот дел е изработен од мрежа
 • Шифра на артикл: CK2948-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики Nike Venture Runner имаат мека влошка и горен дел со мрежа. Инспирирани се од стилот на 80-тите кога трчањето стана популарно.

Средниот ѓон со пена ќе ви овозможи исклучителна удобност во текот на денот.

Текстурата на ѓонот го штити стапалото, спречува лизгање и ги прави патиките исклучително издржливи.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон со текстура
 • Среден ѓон со пена
 • Видливи рабови
 • Горниот дел е изработен од мрежа
 • Шифра на артикл: CK2948-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1468-600
4.581 ДЕН
Заштеда 10%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CU9038-107
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CU4152-001
5.481 ДЕН
Заштеда 10%
6.090 ДЕН
Помош