Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
CHAMPION Ron Ps
Детски папучи
Код на производ:
(CHF211B400-20)
CHAMPION

CHAMPION Ron Ps

Претходна цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Цена со попуст
553 ДЕН
Заштеда: 237 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 36 36 23
 • 37 37 23.5
 • 38 38 24
 • 39 39 24.5
 • 40 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28 16
29 29 17
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 21.5
35 35 22.5
36 36 23
37 37 23.5
38 38 24
39 39 24.5
40
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF221B406-20
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF221B409-25
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи CHF221B409-06
553 ДЕН
Заштеда 30%
790 ДЕН
Помош